Indywidualna podróż do Indii

osrodek ajyrwedy ananda lakshmi w indiach

Przygotowuję ofertę dla osób lubiących podróżować indywidualnie, marzących o podróży do Indii połączonej z uzdrawiającą ajurwedą. Dla osób nie mających czasu na załatwianie formalności i szukanie godzinami informacji w internecie. Zajmuję się wszelkimi ustaleniami dotyczącymi noclegów, pakietu uzdrawiającej panchakrmy, zrobienia wizy, rezerwacji biletów lotniczych w najwygodniejszej konfiguracji. Doradzam, co warto zobaczyć, z jakich wycieczek skorzystać, gdzie zrobić udane zakupy. Jestem w stałym kontakcie nawet wtedy gdy już dotarliście do celu swojej indywidualnej podróży.

Dla kogo są indywidualne wyjazdy do Indii

Szczególnie dla tych, którym raz po raz nie odpowiada termin wyjazdu grupowego a bardzo chcą odbyć podróż do Indii.

Dla wszystkich, którzy nie lubią przebywać w zorganizowanych grupach. Dla samotników lubiących przebywać w swoim własnym towarzystwie. Dla osób, które w podróży i na miejscu chcą zagłębić się w siebie i czas wypoczynku przeznaczyć tylko dla siebie. Oferta, którą proponuję jest na najwyższym poziomie, z gwarancją najwyższej jakości zabiegów ajurwedyjskich, menu, warunków mieszkalnych, opieki i indywidualnych wycieczek.

Nic Cię nie ominie w trakcie indywidualnej podróży

Pomimo tego, że jesteś w Indiach na indywidualnym wyjeździe nie musisz z niczego rezygnować. Mogę zaproponować spacery nad oceanem, wieczorne spacery promenadą w Kovalam, medytacje w aśramie Shivananda Yoga, kurs gotowania wg. zasad ajurwedy, odwiedziny w wiosce rybackiej, wizyty w hinduskich świątyniach. Pomogę Ci zaplanować podróż, która będzie spełnieniem Twoich marzeń.

 

Wiem czego Ci potrzeba

Organizacja indywidualnego wyjazdu to przede wszystkim ustalenie Twoich indywidualnych potrzeb. W oparciu o wypowiedziane chęci i pragnienia zaproponuję Ci cały wachlarz możliwości do zrealizowania w czasie tej podróży. Przedstawię Ci praktyczne informacje co wypada a co nie wypada w odwiedzanej Kerali. Poinformuję Cię co warto ze sobą zabrać.

 

Zbieram Cię w podróż wielu korzyści uszytą dla Ciebie, na miarę.

Telefon
pon-pt 10.00-18.00
Barbara +48 604 20 30 20

e-mail kontakt@wyprawadoindii.pl

Wiosna lubi być kapryśna

Ciepły dzień lub dwa mogą spowodować zatory i choroby górnych dróg oddechowych. Wiosną, to właśnie ciepłe dni sprawiają, że chorujemy. Po walce z zimnem, organizm

Czytaj więcej »